20:54  

7. Aralık 2019
Cumartesi

Takvim

Geri

   

İleri

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz

Hava Durumu

ISTANBUL

ANKARA

Şişli İşitme Cihazları

Şişli İşitme Cihazı

İstanbul Şişli'de faaliyet gösteren Asimo İşitme Cihazları firmamızda Dünyanın en gelişmiş işitme cihazlarını bulabilirsiniz. Unitron serisinin tüm ürünleri, uzmanlığımız ile birleşmiş ve siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur.

Şişli'den Dünyaya İşitme Cihazları

Asimo, Türkiye'nin işitme cihazları konusunda uzun yıllardır beri faaliyet gösteren köklü bir firması olarak siz değerli ziyaretçilerine dünyanın önde gelen markalarını uygun fiyatları ilgi ve alakayla birleştirerek sunmaktadır. Unitron işitme cihazları hakkında detaylı bilgiyi sitemizden veya telefonlarımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Unitron İşitme Cihazları Nedir

Unitron işitme cihazları, MAX SP R, Stride M R ,MOXİ ALL R ve Moxi Fit R olmak üzere satışa sunulur. Hepsinin birbirine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Bu serilerin en önemli özellikleri süper güçlü olmalarıdır.İçerlerinde SoundCore ™ teknolojisi , Ses İletkenliği, SpeechPro ve mekansal robotik ayrım yapabilme yeteneklerini barındıran Unitron Max, siz konuşmaya devam ederken arkada gürültü temizleme özelliği ile işinizi oldukça kolaylaştırır.

Ciddi ve yüksek oranda işitme engeli olan bireylerde güç ve performansın simgesi olarak çalışan Unitron Max, çevresel faktörleri en iyi şekilde optimize ederek temiz bir konuşma ortamı sağlar.

Daha iyi duymak için Bizi Tercih Edebilirsiniz

Unitron Tempus platformu sayesinde nereye giderseniz gidin aktif konuşmanıza devam edebilirsiniz. SoundCore özelliği ile cihaz bulunduğunuz ortamı otomatik olarak tanır ve size en uygun programda konuşma dinleme becerisi sunar.


İletişim Bilgileri

Telefon
0212 230 2032
Faks
E-Mail
asimoisitme@gmail.com
Adres
Meşrutiyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi No:136 Kat:1 Daire:2
Şişli / ISTANBUL

Ürünlerimiz

Unitron Max

Unitron Max

Ürün Detayı

UNITRON

UNITRON

Ürün Detayı

Unitron Max

Unitron Max

Ürün Detayı